Tekutý lifting, vo svete známy ako Liquid Face Lift, je najúspešnešou modernou metódou na odstránenie príznakov starnutia pokožky tváre.

Najobávanejšie príznaky starnutia pleti, a síce zlomy pokožky, resp. vrásky, strata jej pevnosti a pružnosti spôsobené úbytkom tkaniva zapríčineným atrofiou kľúčových vlákien - kolagénových, elastínových a samozrejme tukových spolu s gravitáciou spôsobujú pokles tkaniva a zvýraznenie ostrých kontúr... Úbytok vody z pokožky tváre je momentálne najriešenejšou problematikou estetickej dermatológie v probléme starnutia pleti.


Tekutý lifting kyselinou hyalurónovou:

Kyselina hyalurónová stmeľuje vrstvy spojivového tkaniva, je schopná naviazať až 100-násobné množstvo vody ako je jej molekulová hmotnosť, okrem toho má schopnosť vychytávať voľné radikály, takže pokožku chráni pred vplyvmi najmä UV žiarenia .Kyselinu aplikujeme do podkožia kanylou- dlhou tupou ihlou, ktorá sa dokáže dokonale vyhnúť nervom a cievam v koži. Nevznikajú modriny ani opuchy, bolesť necítite takmer vôbec.

Tekutý lifting materiálom RADIESSE:

Radiesse je unikátmy výplňový materiál, ktorý je schopný stimulovať produkciu vlastného kolagénu, liftingový efekt je dlhotrvajúci. Pleť má vďaka nemu mladistvú pevnosť a elasticitu. Výhodou tohto prípravku je okrem iného aj jeho cena.

 

Cenník

Tekutý lifting kyselinou hyalurónovou 2ml   390 €
Tekutý lifting RADIESSE 3ml   390 €

 

 

Napíšte nám